Hlavní strana
 Registrovat se
 
Kalendář
 
Pravidla
 
Etické zásady
 
FAQs
 
 Kontakt


Etické zásady


Ochrana osobních údajů


Účel zpracování osobních údajů: Všechny osobní údaje, jež zadáte při registraci do databáze účastníků experimentů, slouží výhradně pro účely organizace výzkumů v laboratořích PLESS a CEBEX, tj. pro zasílání pozvánek, evidenci účasti a případné odměňování účastníků. Pro registraci je nezbytné vyplnit pouze jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Vyplnění dalších údajů (např. telefonní číslo, rok narození nebo obor studia atd.) je zcela dobrovolné a tyto údaje opět slouží pouze pro zlepšení organizace výzkumů. Data sbíraná v samotných výzkumech jsou buď od počátku anonymní, nebo jsou anonymizované před jakýmkoliv dalším zpracováním. Žádné z vašich osobních údajů tedy nebudou nikdy spojeny s výkonem v experimentech.


Ochrana zpracovávaných údajů: Po registraci má každá registrovaná osoba přístup ke všem údajům evidovaným v databázi prostřednictvím odkazu s unikátním klíčem, jež obdrží na zadanou e-mailovou adresu. Systém nepoužívá pro přihlašování uživatelská jména a hesla a k profilu s vlastními údaji je možné se dostat pouze pomocí zmíněného odkazu – je proto důležité odkaz bezpečně uschovat a zabránit jeho sdílení s jinými osobami.* Údaje jsou v databázi chráněny heslem a přístup k nim mají pouze výzkumníci laboratoří PLESS a CEBEX. V žádném případě nebudou tyto údaje zpřístupněny třetím stranám či jiným institucím.


Práva subjektů údajů: Na stránce s vlastním profilem může každý registrovaný zájemce o účast ve výzkumech kdykoliv získat přehled o všech evidovaných údajích (včetně informací o absolvovaných studiích). Své údaje může upravovat či mazat, případně se rozhodnout pro odhlášení z databáze. V takovém případě je zastaveno posílání pozvánek na další experimenty, profil s údaji je archivován a po uplynutí jednoho roku definitivně smazán. V případě zájmu o okamžité vymazání stačí poslat žádost na kontaktní e-mailovou adresu.**


Registrací vyjadřujete souhlas se zpracováním zadaných údajů a se zasíláním pozvánek k účasti na výzkumech pořádaných laboratořemi PLESS a CEBEX.


* Z tohoto důvodu nikdy nepřeposílejte e-mail s pozvánkou k účasti jiným osobám!
** Kvůli ověření identity musí být žádost zaslána z e-mailové adresy, z níž byla provedena registrace v systému.Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo nápad jak zde něco zlepšit, napište nám na experiment@pless.cz.